Dbaj o to bliskich, celebruj każdą chwilę.

niedziela, 28 stycznia 2018

in


Żyjemy w dziwnych czasach. Teraz dla ludzi ważne są dobra materialne, skupiamy się na drobnostkach nie zważając na to co najważniejsze... Nie dostrzegamy tego co powinno być na pierwszym miejscu. Znam to z autopsji, ja też chwilami potrzebuję głośnego STOP bym dostrzegła to co mam i to co dla mnie jest bezcenne.
W styczniu z mężem obchodziliśmy czwartą rocznicę ślubu. Spędziliśmy  ten dzień tak jak lubimy najbardziej. Dobre jedzenie, wino i czas we dwoje, tylko dla nas. Od kiedy mamy dziecko - takie chwilę doceniam zdecydowanie bardziej, bo nie zawsze jest to takie proste.
Najważniejszy jest CZAS, bo czym są prezenty, świecidełka i inne wymysły jeśli nie ma najważniejszego.... jeśli nie ma miłości. Nie mówię,że prezenty są złe, ale jeśli już je dajemy, to muszą one być dopełnieniem tego co celebrujemy. Zatrzymajmy się na chwilę i stwórzmy atmosferę pełną ciepła, więcej nie trzeba.
My z mężem zdecydowaliśmy, że każda nasza rocznica będzie wyglądała w zasadzie tak samo i wiecie co? Wcale nie jest mi z tym źle! Jedynie co zmieniamy to restaurację hihi
W tym roku trafiliśmy do Kuchni Smakosza, gdzie bez żadnych wyrzutów sumienia zamawialiśmy wszystko na co tylko przyszła nam ochota i tutaj właściwie na chwilkę muszę się zatrzymać i nieco Wam opowiedzieć, bo to miejsce wyjątkowo nas zaskoczyło. Tradycyjna kuchnia w nowoczesnym wydaniu - to coś co lubię najbardziej! Już dawno nie wyszłam tak bardzo zadowolona i najedzona z jakiegoś miejsca. Jeśli mieszkacie w okolicach  Warszawy to z całego serca polecam. Ja zakochałam się w polędwiczce wieprzowej w boczku z  sosem grzybowym i kopytkami - to danie, które musi tam spróbować każdy. Moje serce skradły również desery, jeśli znacie miejsce gdzie dostanę tak pyszną bezę z owocami czy sernik z białą czekoladą to jadę w ciemno! Jak widać niewiele mi trzeba do szczęścia :) Posiłek zjedzony w pięknym miejscu z ukochanym jest wart o wiele więcej niż najdroższy prezent dany w pośpiechu byle by tylko odhaczyć dzień, który jest fajną okazją aby móc się do siebie zbliżyć...

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz